DEZINFEKCE 

Kvalita odvedené práce a její výsledek je u nás spolu s vámi, našimi zákazníky, vždy až na prvním místě.

Upouští se od dezinfekce interiéru vozidla konvenčním dezinfekčním sprejem a začínáme ho dezinfikovat ozonem.

Vydezinfikujeme Vám interiér generátorem ozonu. Krom toho, že odstraní všechny zápachy, stoprocentně vydezinfikuje interiér automobilu. Dezinfekci byste měli absolvovat ideálně dvakrát ročně, zvlášť v případech, kdy v autě trávíte více času. Upřímně, i roční dezinfekce je lepší než žádná.

Ozon se jako plyn dostane všude, a to i tam, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Není žádný virus ani bakterie, který by ozonu dokázal odolat. Ozon je 3000 x rychlejší než chlór.

Hlavními zdroji zápachu v automobilu je klimatizace (vlhkost vznikající změnami teplot je ideální pro množení bakterií a plísní, které pak vdechujeme) a voda, třeba z tajícího sněhu (dostane se pod koberečky, vlhké prostředí je opět ideální pro množení plísní).

Dezinfikujeme veškeré:

  • osobní vozy značek  
  • autobusy
  • nákladní automobily
  • obytné přívěsy a automobily

Veškerá tvorba bakterií a plísní je doprovázena nežádoucím zápachem v interiéru automobilu. Problém se umocňuje tím, když vozidlo není dostatečně větráno. Navíc bakterie a plísně jsou původci řady zdravotních problémů nejen řidičů, ale i ostatních pasažérů. Výsledkem tedy může být pálení očí, podráždění dýchacích cest, v horším případě dochází k bakteriálním infekcím či alergickým reakcím. A také nepříjemný zápach.

Ozon zcela vydezinfikuje vaše auto, aniž by po sobě zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek.

Čištění ozonem trvá do 30 minut, u silně či nepravidelně čištěných vozů i déle. Poté následuje min. 20 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Kontaktujte nás pro dohodnutí termínu dezinfekce:

telefon: 702993123

email: ozon@quavas.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.