Umístíme ve Vaší společnosti náš prodejní automat - kávomat 

Budeme o něj pečovat, budeme jej pravidelně doplňovat, dezinfikovat a servisovat.

Máme tým operátorů a techniků, který pro provoz automatů udělá maximum.

Co budeme pro umístění potřebovat?

Pro provoz potřebujeme připojení k rozvodu 230 V - nejlépe samostatnou zásuvku a pro provoz nápojového automatu přípojku vody - nejlépe samostatný ventil (roháček).

Jaké budou ceny?

Ceny na automatu se určují individuálně dle předpokládaného odběru, podle typu surovin a zboží, podle nájmu atd.

Jak často budeme jezdit opečovávat automat?

Prvních 14 dnů budeme jezdit častěji, abychom zjistili, jak to bude v budoucnu potřeba. Poté zařadíme do trasy a naplánujeme frevenci.

Kdo jsme?

Jsme malá společnost nadšenců do prodejních a jídelních automatů. Ve vedení tohoto segmentu máme člověka, který se servisu věnuje 20 let a servisu prodejních automatů od roku 2013. Náš hlavní technik má zkušenosti se servisem jak ve velkých společnostech, tak na benzínových stanicích, v lékařských střediscích a i malých společnostech

Kvalita surovin pro automaty?

Snažíme se vybírat kvalitní směsi, které odpovídají požadavkům našich zákazníků. Zároveň upřednostňujeme kvalitu nad cenou. To se může projevit na našem na našem zisku, nicméně spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Proto dodáváme suroviny i kelímky od ověřených spolehlivých dodavatelů s kvalitní nabídkou ingrediencí.

Výběr automatů pro provoz u Vás?

Před samotnou instalací si samozřejmě uděláme prohlídku na místě instalace a po zjištěn základních informací vybereme vhodný automat pro umístění. 

Jaké značky automatů provozujeme?

Po zkušenostech jsme zúžili nabídku našich automatů na značky Zanussi/Necta , Rheavendors , Bianchi , Damian (Rheavendors) , Sielaff , Wittenborg. 

Pro nezávaznou schůzku nás prosím kontaktujte:

Email: quavas@seznam.cz

Telefon:  702993123  ,  776104812

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.