Dezinfekce klimatizace, ventilace a kompletního interiéru vašeho auta pomocí OZONU

Příčinou je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoče. Posádka vozidla pak všechny tyto mikroby vdechuje. Tedy i děti a alergici.

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů (od cigaret, zvířat, po rozlitém mléce) a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo.

Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlór.

Standartně provádíme v osobním automobilu 30 minutovou "ozon kůru", která bezpečně zbaví interiér vozu zápachu a bakterií.

Kde se v automobilu většinou bere nepříjemný zápach ?

1.  V klimatizačním systému – velkými změnami teplot vzniká vlhkost, která vytváří ideální místo pro růst      a množení bakterií a plísní. Posádka vozu pak vdechuje takto infikovaný             vzduch.

2.   Z vody z tajícího sněhu apod., která se dostane pod koberčky a sedadla a pak způsobuje tvorbu plísní.

3.  Špatná cirkulace vzduchu díky usazenému kabinovému filtru.

Ventilační systém automobilů střední třídy má vzduchový oběhový výkon od 200 do 2500 l/min. Po ujetí 10.000 km se na pylovém filtru, ale i v celé vzduchotechnice vozu nashromáždí až 500 g nečistot prosycených vzniklými bakteriemi a plísněmi. Čistění je proto nezbytné nejpozději po šesti měsících při průměrném provozu automobilu. Po tomto opatření doporučujeme vyměnit kabinový filtr, aby nedocházelo ke zpětnému usazování.


Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit ostrá vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá), jako třeba po bouřce.

Čištění ozonem trvá min. 30 minut u osobních vozidel, podle stupně znečištění i více. Poté následuje min. 20 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Upozornění:

Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstraňování zápachů by měl být automobil předem důkladně vysátý, vyčištěný mokrou cestou nebo párou a vyměněn kabinový filtr.

Děkujeme za pozornost

technický tým QUAVAS s.r.o.

www.quavas.cz

tel.: 702993123

Dezinfekce interiérů automobilů a klimatizací - Olomouc, okres Olomouc, Prostějov, okres Prostějov, Přerov, okres Přerov, Vyškov, okres Vyškov.

Dezinfekce klimatizace, ventilace a interiéru Vašeho vozu OZÓNEM

Dezinfekce místností, bytů, domů, skladů, ordinací, čekáren, chodeb ozónovým generátorem - deodorizace ozónem.

Odstraní se zápach z klimatizace, zápach zatuchlosti interiéru auta, odstraní se nežádoucí mikroorganizmy z interiéru automobilu, autobusu, karavanu.

Dezinfekce (desinfekce) interiéru budov - dezinfikujeme ozónem interiéry, byty, celé domy a bytové jednotky, dezinfekce garáží, dezinfekce ordinací, škol, tělocvičen, učeben.

Odstranění zápachu kouře - kouře po cigaretách, kouře po krbu a kamnech, kouře po požáru.

Trpíte vy nebo Vaše dítě častými virovými nemocemi - zkuste dezinfekci interiéru bytu.

Odstranění zápachu a pachů po zvířatech - zápach po moči, zápach zvlhlých chlupů, zápach výkalů, zápach po mrtvolách, tlející zápach, zápach plísně (plísní).

Neváhejte nás kontaktovat: QUAVAS s.r.o.  - tel.: 702993123

Dezinfekce Olomouc, okres Olomouc, Prostějov, okres Prostějov, Přerov, okres Přerov, Vyškov, okres Vyškov.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.