Dezifekce OZÓNEM - oblečení, obuvi, pracovních pomůcek, pracovních bot, pracovních plášťů, helmy, čepic atd

Naše špolečnost se nově zabývá dezinfekcí pracovních pomůcek OOPP (OPP) - zde se jedná zejména o pracovní obuv, helmy, kabáty, speciální pracovní oděvy, může se jednat například i o speciální rukavice atd.

Dezinfekce (desinfekce) ozonem probíhá tak, že námi pověřená osoba přijede k Vám na fimu (společnost) nebo na Vámi určenou pobočku a za pomocí ozónového generátoru dezinfikuje Vámi dodané věci. Dezinfikovat můžeme v našich bednách či vacích. 

  • Jak toto probíhá? Přijedeme k Vám, budeme u Vás potřebovat připojení k el.síti na  230 V / min. 1A. Požadujeme aby předměty byly očištěny od nečistot - nánosy bláta atd. Dezinfikované předměty uložíme do vaku nebo bedny a spustíme generátor ozónu.
  • Co ozon nevyčistí? Špínu, prach, atd. Ozon je plyn, který se dostane do veškerých míst, skulinek, otvůrků atd. a všude zde dezinfikuje, deodorizuje a hubí.
  • Základní dezinfekce probíhá 30 minut. Za 30 minut vydezinfikujeme 1 vak nebo 1 bednu. Do bedny se vejdou cca. 2-5 párů větších botou, do vaku max. 3-4 pracovní kabáty, 5-6 helem,  ostatní věci posoudíme až na místě.
  • Poskytujeme i množstevní slevy - při větší počtu zakázek nebo při opakované činnosti.
  • Jsme plátci DPH.
  • základní cena je 250 Kč včetně DPH za 30 minut.

Dezinfekce Olomouc, okres Olomouc, Prostějov, okres Prostějov, Přerov, okres Přerov, Vyškov, okres Vyškov.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.